Szablon łódź, jacht - numer rejestracyjny
29,99 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.
W naszych sklepie możesz kupować na raty. Warunki zakupów.
Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Szablon do malowania łodzi, jachtu - Numer rejestracyjny

 

Numer rejestracyjny to inaczej naklejka, którą umieszczamy na pontonie, łodzi, jachcie czy dowolnym pojeździe wodnym. Obecnie w Polsce jest obowiązek ich rejestracji oraz oznaczenia. Ale tylko wtedy kiedy będziemy z łodzi, czy pontonu łowić ryby. Gdy takiej naklejki/numeru rejestracyjnego zabraknie podczas połowów i będziemy mieć kontrolę, to może się to skończyć mandatem - zdecydowanie wyższym niż koszt naklejki. Dlatego nie warto się zastanawiać, czy kupno numeru rejestracyjnego dla łodzi, czy pontonu jest opłacalne.

Numer rejestracyjny wykonany jest z folii wysokiej jakości, dzięki czemu podczas zetknięcia się z wodą, napis nie będzie się odklejał. Wielkość oraz kolor liter możesz wybrać indywidualnie tak aby pasował do Twojego sprzętu i był wystarczająco widoczny.

 Do paczki zostanie dołączona instrukcja w jaki sposób napis należy przykleić. Nie będziecie mieli Państwo wątpliwości jak prawidłowo umieścić naklejkę na burcie. Nie czekaj, aż ktoś sprzątnie Ci Twoją łódź! Zamów już dziś swój własny numer rejestracyjny.

 

Szablon do namalowania na pontonie numeru rejestracyjnego wykonujemy zgodnie wytycznymi: trwałe oznaczenie obu burt, wysokość liter 10cm, grubość minimum 1cm. 

 

Średnie wymiary numeru to około 10,5x85cm.

Średnie wymiary szablonu to około 15x100c,

 

Klient zamawiając jedną sztukę napisu dokonuje zakupu dwóch szablonów numerów rejestracyjnych na dwie burty. W przesyłce klient otrzymuje również instrukcję obsługi jak poprawnie nakleić szablon na łodzi. 

 

 

W jaki sposób oznakować ponton?

Numery rejestracyjne możemy wykonać na kilka sposobów. 

1. Folia elastyczna - wodoodporna i rozciągliwa. Folie wykorzystuje się do znakowania pontonów.

2. Szablon do malowania numerów.  

 

 

 

WAŻNE

 

Szablon numeru rejestracyjnego nie jest gotowym produktem.

Aby go stworzyć musimy wykonać projekt, następnie go wyciąć, podkleić na papierze transportowym, spakować i wysłać. Cały proces zajmuje około 48 godzin i po tym czasie  wychodzą od nas zamówienia. 

W wyjątkowych sytuacjach na prośbę klienta przyspieszamy proces realizacji do 12 godzin. Jeśli zaszła taka okoliczność prosimy o kontakt z naszym koordynatorem: Magda 607-625-089.

 

 

Po zakupie wyślij nam maila (zamowienia.niestworzone@gmail.com), w którym zamieść nastepujące informacje:

-Numery rejestracyjne

 

 

Nie wiesz jak oznakować swoją łódź, jacht czy ponton. PRZECZYTAJ TO KONIECZENIE  https://www.b-6.pl/single-post/2016/08/18/numeryrejestracyjnenalodzie

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zapisz